Produkty

1 z 2 stron / 19 prod.
/ 2

 

CZYM JEST COLIBRI by OXFORD?

CoLibri by Oxford to unikalny system okładania książek, podręczników, zeszytów i podręczników. Potrzebujesz do tego jedynie urządzenia oraz przezroczystych okładek CoLibri. Kilkoma ruchami zakładasz okładkę na książkę, a urządzenie docina i zgrzewa zbyt długie brzegi okładki w nie więcej niż 20 sekund!

Każda okładka jest indywidualnie docinana przez urządzenie CoLibri, dzięki czemu doskonale pasuje na każdy, nawet niestandardowy format, a Ty nie musisz się martwić, że się przesunie lub spadnie.

Zaproponuj swoim klientom dodatkową usługę, dzięki której ich zakupy staną się jeszcze bardziej kompleksowe!

 

 

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI I PRZECHOWYWANIA

Urządzenia CoLibri są niezwykle proste w obsłudze. Montaż zajmuje dosłownie kilka sekund: wystarczy rozłożyć urządzenie i podłączyć do zasilania. Następnie dobieramy najlepiej pasującą rozmiarem okładkę, zakładamy ją na książkę i przy użyciu urządzenia docinamy i zgrzewamy jej nadmiar z każdej strony książki. Docięcie i zgrzanie odbywa się za jednym naciśnięciem guzika - możemy w tym celu użyć przycisku znajdującego się na górze urządzenia lub dołączonego do zestawu pedała nożnego. Dzięki drugiemu rozwiązaniu mamy przez cały czas wolne ręce, co jeszcze bardziej usprawnia obsługę urządzenia dzięki możliwości swobodnego manewrowania książką i okładką.

Po skończeniu pracy urządzenie możesz złożyć i odłożyć na półkę. Złożone urządzenie jest kompaktowe i nie zajmuje dużo miejsca.

 

IDEALNE DOPASOWANIE

Urządzenia CoLibri dostępne są w 2 rozmiarach:

e-Leonardo (54 x 41 x 9 cm) 
e-DaVinci (71 x 44 x 9 cm) 

Umożliwia to doskonałe obłożenie każdego, nawet niestandardowego formatu. To wyjątkowa zaleta, niespotykana na runku typowych okładek na książki w tradycyjnych formatach A5 lub A4. Ponadto, automatyczne docinanie okładek na książkach sprawia, że obłożenie idealnie przylega do okładki w każdym miejscu – nie spadnie, ani nie przesunie się, a po zakończeniu użytkowania okładkę CoLibri można zdjąć bez uszkadzania książki, podręcznika, zeszytu lub brulionu.

Okładki CoLibri bez problemu wykorzystasz na każdym formacie i rodzaju książki: grube czy cienkie, duże czy małe, miękkie czy twarde okładki - CoLibri dopasuje się do każdej z nich!

OCHRONA I NIEZAWODNOŚĆ

Okładki CoLibri są nie do przedarcia. Zgrzewy powstałe przy użyciu urządzeń są mocne i trwałe, a materiał, z którego wykonano okładki odpowiednio gruby i wytrzymały. Posłużą każdemu uczniowi przez cały rok szkolny, chroniąc zeszyty i książki w jego plecaku. Ich montaż odbywa się bez kleju i jakiejkolwiek ingerencji w książkę czy zeszyt. Okładkę CoLibri możesz w każdej chwili zdjąć bez uszkadzania materiałów pod nią. Jednocześnie okładki są doskonale przejrzyste, co umożliwia łatwą i sprawną identyfikację książek i podręczników.

EKOLOGICZNE BEZPIECZEŃSTWO

Okładki CoLibri powstają z pozostałości olejów roślinnych, dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska, a dodatkowo bezwonne, nietoksyczne i całkowicie bezpieczne dla skóry. Wystawione na działanie światła lub wilgoci, nie stracą swoich właściwości. Uczeń może korzystać z nich przez cały rok szkolny, bez zmartwień o ich zużycie.

OBOWIĄZEK OKŁADANIA SZKOLNYCH PODRĘCZNIKÓW

W wielu szkołach uczniowie mają obowiązek obłożenia podręczników w przezroczyste okładki, które nie pozostawiają trwałych śladów na książkach i które po zakończeniu użytkowania zostają zwrócone uczniowi. To idealna okazja do skorzystania z systemu CoLibri. Okładki są całkowicie bezpieczne dla książek. Nie stosuje się w ich mocowaniu żadnego rodzaju kleju – w każdej chwili można zdjąć okładkę z podręcznika bez pozostawiania na nim uszkodzeń.

Zaproponuj swoim klientom możliwość obłożenia kompletu podręczników bez zmartwień!

 

Zamów urządzenie CoLibri już dzisiaj!

Zadzwoń do nas i umów się z przedstawicielem:

(22) 589 51 19

 

 

System CoLibri to innowacyjne rozwiązanie do obłożenia książek w bibliotekach, oferujące szybkość i łatwość obsługi. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia oraz prostemu i przyjaznemu interfejsowi, możliwe jest okładanie jednej książki w zaledwie 20-30 sekund. Wynikiem tego procesu jest zawsze idealnie dopasowana do książki okładka, którą łatwo można zdjąć. System CoLibri efektywnie zastępuje tradycyjne metody okładania książek, które są niewydajne i wymagające dużo pracy.

Teraz okładanie staje się przyjemnym i niezabierającym zbyt dużo czasu zajęciem, które można wykonywać nawet w przerwach między innymi obowiązkami bibliotecznymi.

 

 

CO OFERUJEMY?

Współpracujemy z ponad 180 księgarniami, antykwariatami, sklepami papierniczymi, hurtowniami oraz dystrybutorami książek. Cieszymy się zaufaniem oraz szacunkiem naszych partnerów biznesowych. Posiadamy magazyn urządzeń i obwolut CoLibri by Oxford, a także zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Oferujemy estetyczne, kompaktowe stanowisko obsługowe z podświetlanym frontem, które doskonale eksponuje usługę w każdej placówce handlowej.

 

 

AUTOMATYCZNE URZĄDZENIE COLIBRI e-LEONARDO

Moduł głowicy e-Leonardo wykrywa materiał, obniża się, zgrzewa, docina i ponownie się podnosi. Dzięki swoim cyfrowo sterowanym czujnikom, e-Leonardo gwarantuje 100% dokładność zgrzewania i docinania. Wyświetlacz graficzny przedstawia w czytelny sposób jakie czynności należy wykonać oraz jaki etap procesu maszyna aktualnie wykonuje.

  1. Wybierz okładkę CoLibri najbliższą pożądanemu wymiarowi, następnie wsuń jedną stronę okładki książki w okładkę CoLibri.
  2. Wypozycjonuj okładkę CoLibri w slocie, następnie naciśnij przycisk START lub przycisk nożny - postępuj zgodnie z instrukcjami na wyświetlaczu.
  3. Wsuń drugą stronę okładki w okładkę CoLibri, umieść ją na właściwej pozycji, a następnie wciśnij ponownie START lub przycisk nożny.
  4. GOTOWE!

 

Umów spotkanie z przedstawicielem CoLibri pod numerem telefonu:

(22) 589 51 19

Lub drogą mailową:

marta.cicha@hamelinbrands.com

 

Okładanie książki w miękkiej okładce - 2 cięcia:

Okładanie książki w twardej okładce - 3 cięcia:

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Urządzenie e-Leonardo - instrukcja obsługi

Urządzenie e-Leonardo - wymiana listwy zgrzewającej

 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Urządzenie e-DaVinci - instrukcja obsługi

Urządzenie e-DaVinci - wymiana listwy zgrzewającej

 

 

DOKUMENT DO POBRANIA:

Drukarka CoLibri Printer - instrukcja obsługi

 

SERWIS I KONSERWACJA

Konserwacja gumowej rolki, gdy urządzenie nie docina w odpowiedni sposób:

Konserwacja gumowej rolki - usuwanie pozostałości:

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Konserwacja urządzeń CoLibri

Procedura serwisowa urządzeń CoLibri

 

FiltrySchowekMenu4Koszyk
Do góry